Bodrum Bioklimatik Pergola

Dış mekân tasarımlarında, kafe, restoran bahçeleri, kış ve yaz bahçeleri, çardak gibi alanlarda bioklimatik pergola kullanılmaktadır.

Bioklimatik pergola teknolojinin de yardımı ile konfor sağlayan bir pergola sistemidir. Katlanır tavan olarak da bilinir.

Panellerin birbiri ile uyum içinde belli açılarla dönebilmesi sizin gün ışığından yararlanabilmenizi sağlar. Paneller alanın havalandırılmasında da etkin rol oynamaktadır. Alüminyum tasarıma sahiptir. Dış mekânlar da hem dekoratif bir görünüm için hem de hava şartlarından etkilenmeden yararlanabilmek adına bioklimatik pergola tercih edebilirsiniz.

Bioklimatik pergola sistemleri alüminyum tasarıma sahip olan ve 90 derece açılmaya müsait bir yapıdır. Çardak, dış mekân bahçesi, kış ve yaz bahçesi, kafe ve restoran bahçeleri gibi alanlarda kullanımı mümkündür. bioklimatik tente fiyatları kapladığı alana göre değişim gösterir.

  • Hava Şartlarından Korur. Güneş ışığından faydalanma sağladığı gibi zararlı ışınlarından korunmak için gölgelik olarak kullanım sağlar. Ayrıca diğer hava koşullarından rüzgar, yağmur, kar gibi sağlıklı koruma yaparak dört mevsim bahçenizde zaman geçirebilmenize olanak sağlar.
  • Temizliği Kolaydır. Herhangi bir yere tırmanmanıza gerek kalmadan temizlenebilir. Temizliği kolay olmasından dolayı sevdiklerinize daha çok zaman ayırabilirsiniz.
  • Yönetilebilir. Keyifli zamanlar geçirirken uzaktan kumandası ile yönetebilirsiniz. Bırakın teknolojisi ile size konforu yaşatsın!
  • Led Işık. Ortamın aydınlatılabilmesi için led ışıklar bulunur.

Bodrum Tente; bioklimatik pergola fiyatları için piyasada kalite para endeksinde en uygun ve branda tente sektöründe akla ilk gelen firma olarak tek uğraşımız ve çabamız sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktır. Müşterilerimize kumaş ve polyester olmak üzere iki farklı seçenek sunmaktayız. Sadece kumaş polyestere göre daha kalitelidir ve terleme yapmadığı şeklinde serin tutma özelliğine sahiptir. Ürünümüz solma ve su geçirmeye karşı firmamız tarafından 5 yıl garanti kapsamındadır. Kumaş kısmının kalitesi kadar mafsal kısmı da önemli olan ürünümüzde kullanılan çelik aksamda da 6.5-7 ve 9 olmak üzere iki farklı seçenek mevcuttur. Kullanılan çelik mafsal kalınlığına ve miktarına göre de fiyatlandırmaya etki eder.

 

Bioklimatik Pergola Modelleri

Bahçe ve balkonları yaşam alanları olarak daha fazla entegre etmeyi sağlayan Pergola sistemleri özellikle bu alanlarda kullanılmaktadır. Bahçelerde sık sık tercih edilen pergola, bahçeleri soğuk ve yağmurlu havalardan korumak ve ev sahiplerine her zaman kullanabilecekleri bahçe alanı sağlamaktadır.

 
Bioklimatik pergola

Bioklimatik Pergola Projeleri